Kerio

GFI Software: návrat pandemie zvyšuje investice firem do technologií podpory práce na dálku

Nově dostupné modely Kerio Control umožňují škálovat VPN sítě ještě efektivněji

PRAHA, 17. září 2020 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že zvyšující se počet nakažených lidí, zpřísňující se vládní epidemiologická opatření a návrat pracovníků na home office zvyšují investice firem do technologií pro podpory práce na dálku. GFI Software těmto firmám nabízí aktualizovaná hardwarová zařízení Kerio Control s vyšší výkonností, která jsou českým a slovenským zákazníkům dostupná od začátku letošního září.

„S pokračujícím rychlým nárůstem pozitivně testovaných osob již nyní mnohé organizace přijaly opatření ve smyslu omezení či dokonce zákazu přístupu pracovníků do kanceláří,“ řekl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „To nejvíce dopadá na malé a střední firmy, které musejí investovat do zabezpečení práce na dálku, a přitom nemají takové rozpočty na IT bezpečnost jako ty velké.“

České a slovenské SMB firmy mohou od 3. září využít nových, výkonnějších hardwarových zařízení Kerio Control NG110, NG310 a NG510/511 s dvou- až čtyřnásobnou pamětí a větším počtem Ethernetových portů. Nové modely umožňují efektivněji škálovat zabezpečené VPN sítě dle aktuální potřeby, přičemž zároveň obsahují funkčnost routeru a firewallu nové generace, IPS ochranu, antivirus na gatewayi, a filtrování webového obsahu a aplikací.