Přeskočit na obsah

Unifikované zabezpečení sítě bez složitostí.
Chraňte síť před viry, malwarem a dalšími hrozbami s bezpečnostním řešením Kerio Control.

Obsahuje:
firewall a směrovač příští generace, systém rozpoznání a prevence průniku (IPS), gateway antivirus, VPN,
filtrování aplikací a webového obsahu, a k tomu má snadnou administrativu.

S takto obsáhlými funkcemi a bezkonkurenčně flexibilním nasazením je Kerio Control dokonalou volbou pro malé a střední podniky.

Vysoká dostupnost / obnova v případě selhání chrání před rizikem výpadku v konektivitě
a zabezpečení sítě. Když selže nebo spadne systém, okamžitě začne pracovat druhý stroj.

Chraňte integritu sítě s hloubkovou inspekcí paketů, pokročilým směrováním,
prevencí před narušením a výkonným VPN klientem.

Nejmodernější filtrování webového obsahu a aplikací ve více než 141 kategoriích,
a navíc podrobné zprávy umožňující nahlížet do internetové aktivity jednotlivých uživatelů.
Spravujte šířku pásma monitoringem a upřednostňováním provozu, vyvažováním zátěže
a možností omezení přístupu ke streamovacím a peer-to-peer službám.

Ochrana integrity sítě:

Vysoká dostupnost / obnova v případě selhání chrání před riziky spojenými s výpadkem zabezpečení sítě a konektivity. V případě selhání primárního zařízení bez vysoké dostupnosti, ať už kvůli výpadku proudu nebo z jiných důvodů, musí správci co nejrychleji zprovoznit ztracenou konektivitu. Řešením je často dočasné nasazení obyčejného, méně bezpečného směrovače.

Chraňte servery hloubkovou inspekcí paketů a pokročilým směrováním sítě, včetně souběžné podpory IPv4 a IPv6.

Vytvářejte pravidla pro příchozí a odchozí provoz na síti. Omezte komunikaci z konkrétních URL adres, aplikací, podle typu provozu, kategorií obsahu anebo i denní doby.

Analýza dat využívající systému Snort a pravidelně aktualizovaná databáze pravidel a blokovaných IP adres dodávají transparentní vrstvu prevence před narušením.

Braňte se před průnikem virů, červů, trojských koní a spywaru do sítě. Využijte volitelně integrovanou službu Kerio Antivirus.

Zabezpečte spojení klient-web s výkonným VPN klientem Kerio, kterého netřeba konfigurovat. Nebo používejte standardního a zpravidla předinstalovaného klienta IPsec VPN.

Řízení provozu a šířky pásma

Sledujte provoz na síti a upřednostňujte důležité typy provozu, aby měly co nejrychlejší přenos.

Distribuujte provoz vyvažováním zátěže do několika proudů, které se budou automaticky zastavovat a spouštět tak, abyste měli stálý přístup k internetu.

Chraňte síť před webovou komunikací a aplikacemi, které přetěžují šířku pásma, jako je videostreaming nebo zakažte přístup k peer-to-peer sítím.

Navýšení produktivity s nejmodernějším filtrováním aplikací,
webových stránek a obsahu

Volitelná služba Kerio Control Web Filter s funkcí sledování aplikací vám umožní selektivně zaznamenávat, blokovat a povolovat přístup k obsahu a aplikacím ze 141 neustále aktualizovaných kategorií.

Sledujte internetovou aktivitu jednotlivých uživatelů, vylepšujte pravidla provozu sítě a mnoho dalšího díky podrobným automatickým zprávám, které vám Kerio Control Statistics může posílat na e-mail.

Využijte informace ze zpráv k předcházení právní odpovědnosti a zlepšení produktivity. Blokujte konkrétní aplikace, stránky a kategorie obsahu anebo k nim omezte přístup na určitou dobu, místo, pro určité uživatele nebo skupiny uživatelů.

Snadná a rychlá správa – odkudkoli a kdykoli
Spravujte Kerio Control z místního desktopu nebo vzdáleně, z tabletu.

Využívejte MyKerio, přes které můžete spravovat všechny nasazené Kerio Control prostřednictvím jediného webového rozhraní, které vám nabídne souhrnné informace o systémech, automatické zálohování konfigurace, monitoring stavu, systémová upozornění a možnost kompletní vzdálené konfigurace.

Stručný průvodce HW zařízení viz odkazy:
GFI KerioControl NG110
GFI KerioControl NG310
GFI KerioControl NG510

 

GFI Software: návrat pandemie zvyšuje investice firem do technologií podpory práce na dálku

Nově dostupné modely Kerio Control umožňují škálovat VPN sítě ještě efektivněji

PRAHA, 17. září 2020 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že zvyšující se počet nakažených lidí, zpřísňující se vládní epidemiologická opatření a návrat pracovníků na home office zvyšují investice firem do technologií pro podpory práce na dálku. GFI Software těmto firmám nabízí aktualizovaná hardwarová zařízení Kerio Control s vyšší výkonností, která jsou českým a slovenským zákazníkům dostupná od začátku letošního září.

„S pokračujícím rychlým nárůstem pozitivně testovaných osob již nyní mnohé organizace přijaly opatření ve smyslu omezení či dokonce zákazu přístupu pracovníků do kanceláří,“ řekl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „To nejvíce dopadá na malé a střední firmy, které musejí investovat do zabezpečení práce na dálku, a přitom nemají takové rozpočty na IT bezpečnost jako ty velké.“

České a slovenské SMB firmy mohou od 3. září využít nových, výkonnějších hardwarových zařízení Kerio Control NG110, NG310 a NG510/511 s dvou- až čtyřnásobnou pamětí a větším počtem Ethernetových portů. Nové modely umožňují efektivněji škálovat zabezpečené VPN sítě dle aktuální potřeby, přičemž zároveň obsahují funkčnost routeru a firewallu nové generace, IPS ochranu, antivirus na gatewayi, a filtrování webového obsahu a aplikací.

Dostupné a oblíbené nástroje spolupráce, e-mailu a instant messagingu.

Kerio Connect je oceněné řešení pro messaging a spolupráci, které vyhovuje potřebám malých a středních firem a nabízí širokou škálu vlastností. Uživatelé mohou používat své oblíbené e-mailové klienty a navíc získají snadný přístup k poště přes webové rozhraní. Kerio Connect je vysoce stabilní, takže se můžete soustředit na svou obchodní činnost namísto neočekávaných výpadků a obnovy.

Centralizovaná správa přes MyKerio zdarma — MyKerio je bezpečné, centralizované webové rozhraní, které zjednodušuje management vícera nasazených Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator produktů Automatické zálohování s možnostmi granulární obnovy zajišťuje snadnou a rychlou obnovu po všech druzích havárií.
Ochrana uživatelů e-mailu a sítě prostřednictvím bezpečnostních funkcí, jako je šifrování SSL, S/MIME a efektivních antivirových a antispamových nástrojů.
Podpora široké škály mobilních zařízení – od iPhonů a zařízení se systémem Android až po tablety.

Uživateli žádaná multiplatformní podpora
Prostřednictvím Kerio Connect Client a vlastního prohlížeče uživatelé uvidí dostupnost kolegů, mohou s nimi chatovat v reálném čase, plánovat schůzky a posílat e-maily s bohatým formátováním.
Využijte desktopovou aplikaci Kerio Connect pro Mac a Windows coby samostatnou a plně vybavenou aplikaci pro zasílání zpráv.
Plná podpora pro Outlook (Windows a Mac), nativní aplikace na Mac a všechny e-mailové klienty založené na IMAP a POP.

Ochrana uživatelů a sítě pomocí integrovaných bezpečnostních funkcí
Prostřednictvím Kerio Connect Client a vlastního prohlížeče uživatelé uvidí dostupnost kolegů, mohou s nimi chatovat v reálném čase, plánovat schůzky a posílat e-maily s bohatým formátováním. Využijte desktopovou aplikaci Kerio Connect pro Mac a Windows coby samostatnou a plně vybavenou aplikaci pro zasílání zpráv.
Plná podpora pro Outlook (Windows a Mac), nativní aplikace na Mac a všechny e-mailové klienty založené na IMAP a POP.

Ochrana uživatelů a sítě pomocí integrovaných bezpečnostních funkcí
S MyKerio budete mít všechen nasazený Kerio software pod přímou kontrolou. MyKerio je služba běžící na cloudu s 24/7 dostupností, která vám poskytne monitorování všech nasazení a notifikace o stavu a událostech v síti, systému a licencích hned jak nastanou. Plné nebo rozdílové zálohování dat a serverové konfigurace na vyžádání či podle kalendáře, aniž by docházelo k  prostojům. Integrace s oblíbenými adresářovými službami jako jsou Apple Open Directory a Microsoft Active Directory.

Rychlé nasazení v jakémkoli IT prostředí
Systém lze nasadit na jeden hardware společně s jinými podnikovými aplikacemi či na oblíbené virtuální platformy jako VMware a Hyper-V. Software Kerio Connect můžete nainstalovat na stávající hardware, podporuje totiž většinu verzí systémů Windows, Linux a Mac OS X. Díky bezplatným nástrojům pro migraci je přechod z Exchange, IMAP či jakéhokoli jiného prostředí rychlý a snadný.